Veliki deo Beograda sutra će biti u mraku: Pogledajte spisak opština koje neće imati električnu energiju

Stanari delova 10 beogradskih opština sutra neće imati električnu energiju, saopštila je Elektrodistribucija Srbije i navela raspored planiranih isključenja:

Zvezdara 08:30 – 14:00 IVANA V. LALIĆA: BB,2-8,1-11,15-29, JOVANKE RADAKOVIĆ: 82-102,114-114B,128,27A-31Z, KAMENOREZAČKA: 10V,14B-14Ž,20,7G, NIKOLE DOKSATA: 44-54,70,45-51,55-87, SIME TROJANOVIĆA: 2A-14,1-3,

Zvezdara 09:00 – 14:00 SUBOTIČKA: 18,22,

Palilula 08:30 – 14:00 ALEKSANDRA FLEMINGA: 2-22,26-38,1-27, ČIKA-MIŠE ĐURIĆA: 4-12,30-32F/8,38-40,1-9,27-37, GARSIJE LORKE: 6-6A,10-32,11-11,15-41, KAMČATSKA: 20, PERA ĆETKOVIĆA: 6-14,11-13, PJERA KRIŽANIĆA: 10-18,7D-15, STEVANA DUKIĆA: 42,57,

Palilula 08:00 – 13:00 Naselje BORČA: BEOĆANSKA: 20A, MIHAILA PETROVIĆA: 6-12R,7-13,25-27, PETKOVAČKA: 2D-4A,8-12,16-18,5-7,13A-15,19,25, VASE POMORIŠCA: 4J,8A,12,18-18A,28,9A,21-23A,43-51,71-71B,85, ZRENjANINSKI PUT: 150-150T, Naselje BORČA – Guvno: VASE POMORIŠCA: 42-44,48-54,64-66,70-84B,29-37A,55,59,63,77, Naselje JABUČKI RIT: JABUČKI RIT: 10B,

Savski venac 10:00 – 13:00 DIPLOMATSKA KOLONIJA: 2-22,3-11,15-21,

Voždovac 10:00 – 10:00 Naselje RIPANj: BRĐANSKA: 282-284,294A-298,316-322,358-378,406,412-416,436-440,444-448A,213,221-225A,229-239A,243-245A,249-253A,259-263,269-283, PUT ZA BATAŠINU: 2, PUT ZA LUKIĆE: 0-22,30,1-5,9-15,219, PUT ZA MANDIĆE: 49A,16-20,24-28,32-50,70,21A-35,39-55, PUT ZA MARIĆA KRAJ: 24,60,64-68,78-82,88-92,98-100,104,27,45-61,65-67, PUT ZA STOLICE: 2,6B,10-20,46-54,1-5,9,21-31, PUT ZA ŽUTI POTOK: 2-14B,22-22A,26,40,104,1-9,21,29-33,37-39A, VISOKA 2 DEO: 5,

Čukarica 08:30 – 14:00 Naselje SREMČICA: BARSKA: 2,6-10,16-18,1-3,7-7A,11,21, BEOGRADSKA: 326,332,336-364A,331,341A-355,359-367,371-379,389-393, BOBOVAČKA: 4-6,10-18,22-24,28-30,34,5-13,17-29,33, BRADAŠKA: 4-6,10-20,5-11, JEVREMA NEŠIĆA: 14-16A,20,24,28-28A,36-42,46,27-35,39-49A,57, KAPETANA DEROKA: 2-22,26-26A,30-32,36-38,1-3,13-19,25-27,31-41, LIPOVAČKA: 8-22,13A,17-19,23-25A, PORODICE MILjKOVIĆ: 2-12,13, PORODICE RANKOVIĆ: BB,2-16,1-9, PORODICE SIMONOVIĆ: 2-6,1-3A, PORODICE ZASTAVNIKOVIĆ: 2-6,1-3, POTKIVAČKA: 6-10,7-7A, RUSALKINA: bb,2-18,1-11A,55, STAROVLAŠKA: 2-22,1-9,15, UČI.DAMJANKE GLIŠIĆ: 2-4,8,3-11, VAŠARSKA: 2-10B,14B,18,1-7,11-13,17,21A-23,

Čukarica 09:00 – 16:00 Naselje VELIKA MOŠTANICA: PRVOG MAJA 12 DEO: 24-26,31B-33,39-41,

Novi Beograd 08:30 – 11:00 OMLADINSKIH BRIGADA: 86Đ-86Ž,

Zemun 09:00 – 16:00 AUTOPUT ZA ZAGREB: BB, Naselje UGRINOVCI: BEOGRADSKA: 174, NOVA 21: 4,8-10,1,9-13,17, PARTIZANSKA: 2-14,28-52,56-66C,176-182,186-196,218-222,226,35-47,53b-53v,59,67-69,121,205,209-211,215-217K, VELIBORA GLIGORIĆA: 4-22,1-3,9-11,17,

Barajevo 10:00 – 10:00 GLUMČEVO BRDO: 108,557-559, Naselje BARAJEVO: AVALSKA: 2,10-12,20,28,32-32A,40A,48A,54,94,125, BRANISLAVA JOVANOVIĆA: 6-14,18,26-28,32-42A,88A,96,106-108,582,1A-5A,9,13,17-21B,89,119,123A, BRĐANSKA: 6,14-16A,20,32-34I,38-38G,44,58-60,66, DRAŽANOVAC: 18,35-37,231,235, GLUMČEVO BRDO: 148-148A,152-154,160,21A,207,211-213,217,221A,233, LIPOVAČKI PUT: 12,24,370,374-380,388A-396E,400B-402,406,410,558A-558C,564,632F,638,642,563,639, Naselje RIPANj: VISOKA 1 DEO: 10,14-16A,22,26-28,32-34,5,

Obrenovac 11:00 – 14:00 Naselje BARIČ: BARIČ REKA 1. DEO: 9,13-15,57C-59,63-63B,67, BARIČKA REKA: 48,13,17,51,59,81, BUDE DAVIDOVIĆA: 26,44D-44E,7-11,15,21A-25A,55B, DUVANIŠTE: 54,3,1111, MILISAVA ČAMDžIJE: 30A,1-5,11,29B,57A, PRVOG MAJA: 1A-5B,9-15, REKA KOD VOJSKE: 99, TRIDESETPRVE SRPSKE BRIGADE: 22A-26,30,34-36,40-42C,48-58,62,3-13,17-21,81-83,

Obrenovac 08:00 – 11:00 Naselje BARIČ: ALEKSANDRA-ACE SPASIĆA: 8, BARIČ REKA 1. DEO: 0-30,40,46,114A,186,3,7-7A,17-19,23-47,51-53,57,71,75A,183,189,499A, BARIČKA REKA: 0-2,20,24-26,1-3,7,15-19,27A,45-47,87A,91B,1111, BARIČKA REKA 2.DEO: 0BB,14,34,62A,86,57, BEOGRADSKA: 4,5A,23, BRĐANSKA: 38, JANKA TEŠIĆA: 10E-10G, LIČKA: 3,15,19, OBRENOVAČKI PUT: 138-146,150-160,230-232,270,2000,83,117,121-141B,187-187A,191-195,211, PUT POKRAJ PRUGE 2.DEO: 19, PUT ZA ISKRU: 2-16,24A-24B,1,63,119, TRIDESETPRVE SRPSKE BRIGADE: 2-22, VUKA KARADžIĆA: 1,

Sopot 09:00 – 11:30 Naselje DUČINA: LjUBOMIRA IVKOVIĆA-ŠUCE: 2A-8,16-20,24-36,40-46,50,78B,90,19A,83,Sopot 09:00 – 14:00 Naselje PARCANI: NIKOLE TESLE: 55, Naselje POPOVIĆ: BRANKA DUNIĆA: 6, Naselje RALjA: GORANSKA: 10, IBARSKA: 2-4,3,7, JURIJA GAGARINA: 2-8,1-3,9, MARKA OREŠKOVIĆA: 2-12,3-9, NIKOLE TESLE: 2-4B,16-16Z,20-28,3,7,11,15-29,35,41-43,47-53,57-59,67,75-79A, NIKOLE TESLE 1 PRIL: 4,1, NIKOLE TESLE 3 PRILAZ: 14, NIKOLE TESLE 4 PRILAZ: 6, OSLOBODILACA BEOGRADA: 4-6,10-12,18-18,24,28-30,1,5,9-11,17-25, SKOJEVSKA: 6-12,1-5,25-27, VUKOVARSKA: 6,18,9, Naselje RIPANj: IVANA PANDžE: 98,

Mladenovac 09:00 – 14:00 Naselje ARANĐELOVAC: STOJNIK: BB,162-180,184-194,198-208,280-288,292-320,332-334,354,394-442,446,450,163-189,193-205,281-287,291-303,307-319,331-333,355,393-433,437,441-447, Naselje BELjEVAC: BELjEVAČKA: 52, Naselje MARKOVAC: BELjEVAČKA: 32G,38,23,29A, CRKVINjAČKA: 7, DR SNEŽANE DRAGOVIĆ: ,52,76,86,90,15,41,49-51,55-57,65, LAZARA I SREĆKA VUKS: 7, MARKOVAC: 4-4B,8A,14A,28-28A,84A,104,1-1A,13A,51A,57A,85A,97,107,

Mladenovac 08:00 – 15:00 Naselje MLADENOVAC (SELO): BRANKA ĆOPIĆA: ,4-12A,1-9,13,21-25, JAKOVA BURSAĆA: 2A-8,5, MIĆE OBRADOVIĆA: 46, MILORADA PETROVIĆA: 1, PROLETERSKIH BRIGADA: ,44, RADA JOVANOVIĆA: 4, SLAVKA MANOJLOVIĆA: 82V,91A-93V, Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): SLAVKA MANOJLOVIĆA: 93A,

Mladenovac 09:00 – 16:00 Naselje AMERIĆ: AMERIĆ: 2,78,88,96,176,53,75,79A,93, GAJ: 62,39, KOŠUTIČKA: 106,110, ŠIBSKA: 3,

Surčin 09:00 – 16:00 Naselje DOBANOVCI: UGRINOVAČKA: BB,BB,202-202A,252-262F,266B-270P,201-203A.

Pixabay

Ostavite komentar

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.